CZWARTA NIEDZIELA  ZWYKŁA 

 1. Dzisiaj słyszymy o egzorcyzmie dokonam przez Jezusa i autorytecie Jego słowa. Tylko Chrystus może uwolnić ludzkie serce spod wpływu zła i poddać je panowaniu
  miłości. Wzbudźmy w sobie pragnienie podporządkowania Bogu całego naszego życia.
 2. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie  o godz. 8.00. Zapraszamy.
 3. W naszej parafii Msze Św. podczas kolędy tylko o godz. 7.30 z rana. Nie ma Mszy Świętej wieczornej o godz.18.00.
 4. Bóg zapłać wszystkim rodzinom które w ostatnim tygodniu wpłacili swoją składkę na nasz kościół. Składka roczna 300 zł. Miesięczna 25 zł. Wystarczy złotówkę odłożyć każdego dnia a uzbieramy na składkę roczną. Obowiązuje wszystkich.
 5. W miesiącu lutym modlimy się w Kołach Żywego Różańca za chorych obłożnie chorych, w hospicjach, nieuleczalnie chorych.
 6. Korzystajmy z I piątków miesiąca. Otwarte Serce Zbawiciela uczy nas otwierania naszych serc na sprawy i potrzeby oraz trudy bliźnich.
 7. Przykazanie Boże mówi: Pamiętaj abyś  dzień  święty  święcił . Opuszczenie niedzielnej Eucharystii to grzech ciężki bo nie zachowujemy III przykazania Bożego i trzeba się z tego spowiadać.
 8. Nowy numer  Gościa Niedzielnego / sprzedawany w kościele ma wkładkę warmińską / Małego Gościa Niedzielnego. Numer Specjalny Historia Kościoła w cenie 12 złotych. Zachęcamy do nabywania prasy.
 9. Wybudowaliśmy ze środków parafialnych toalety. Zachowajmy czystość.
 10. Pierwsze soboty miesiąc Msza Św. oraz Różaniec wynagradzający za zniewagi nasze i całego świata wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi. Godz.17.30.
 11. Każdego 22 dnia miesiąca nabożeństwo do Świętej Rity o godz.17.30 koronka Msza Św. o godz.18.00 . Zapraszamy . W kaplicy Jezusa Miłosiernego – skarbonka do której wrzucamy wypisane na kartkach intencje z ofiarą . Tego dnia przynosimy do kościoła jedną różę czerwoną która będzie poświęcona. W styczniu  – 21.01.2024
 12. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o zwrot alb wypożyczonych przez parafię
 13. Nowy numer telefonu do Księdza Proboszcza to - + 48 690 235 952
 14. Trwa karnawał Bóg błogosławi każdej zabawie .Rozpoczynają się ferie zimowe dzieci i młodzieży. Niech ten upragniony odpoczynek będzie miał wymiar chrześcijański . Spełniajmy swoje obowiązki religijne.
 15. Młodzież z klas VIII i VII uczęszcza na Mszę Św. o godz.10.00 – książeczki kandydata do bierzmowania. Dzieci z klas III uczęszczają na Mszę Św. o godz.12.00 – karteczki uczestnictwa wklejane do książeczki kandydata.
 16. Komunia Święta w naszej Parafii 12 maja 2024 roku w dwóch turach godzina 10.00  Grupa I i godz.11.30 Grupa II  . Bierzmowanie 5 czerwca 2024 r. godz.18.00.
 17. Trwają odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Pukamy do każdych drzwi i przynosimy Boże błogosławieństwo. Dziękujemy za miłą atmosferę, życzliwość i ofiar składane na cele kościoła oraz na duszpasterstwo parafialne. Bóg zapłać.
 18. Dnia 2 lutego 2024 r. Msze Św. w naszej parafii o godz.11.00 i 18.00 Święto Ofiarowania Pańskiego . Ofiary składane na zakon Sióstr Klarysek Kapucynek z ulicy Lemańskiej w Szczytnie. Bóg zapłać !