TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA  

 1. „Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się  i wierzcie w Ewangelię” Zmiana sposobu myślenia, do której wzywa Jezus, związana jest ze słuchaniem Jego słowa. Ono otwiera nas naprawdę, ono też daje życie.
 2. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie  o godz. 8.00. Zapraszamy.
 3. W naszej parafii Msze Św. podczas kolędy tylko o godz. 7.30 z rana. Nie ma Mszy Świętej wieczornej o godz.18.00.
 4. Bóg zapłać wszystkim rodzinom które w ostatnim tygodniu wpłacili swoją składkę na nasz kościół .  Składka roczna  300 zł.   Miesięczna 25 zł. . Wystarczy złotówkę odłożyć każdego dnia a uzbieramy na składkę roczną. Obowiązuje wszystkich.
 5. W miesiącu styczniu modlimy się w Kołach Żywego Różańca jedność wszystkich chrześcijan / Abyśmy byli jedno /
 6. Korzystajmy z I piątków miesiąca.  Otwarte Serce Zbawiciela uczy nas otwierania naszych serc na sprawy i potrzeby oraz trudy bliźnich.
 7. Przykazanie Boże mówi: Pamiętaj abyś  dzień  święty  święcił. Opuszczenie niedzielnej Eucharystii to grzech ciężki bo nie zachowujemy III przykazania Bożego i trzeba się z tego spowiadać.
 8. Nowy numer Gościa Niedzielnego / sprzedawany w kościele ma wkładkę warmińską / Małego Gościa Niedzielnego. Numer Specjalny Historia Kościoła w cenie 12 złotych. Zachęcamy do nabywania prasy.
 9. Wybudowaliśmy ze środków parafialnych toalety. Zachowajmy czystość.
 10. Pierwsze soboty miesiąc Msza Św. oraz Różaniec wynagradzający za zniewagi nasze i całego świata wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi. Godz. 17.30.
 11. Każdego 22 dnia miesiąca nabożeństwo do Świętej Rity o godz.17.30 koronka Msza Św. o godz.18.00 . Zapraszamy . W kaplicy Jezusa Miłosiernego – skarbonka do której wrzucamy wypisane na kartkach intencje z ofiarą. Tego dnia przynosimy do kościoła jedną różę czerwoną która będzie poświęcona. W styczniu  – 21.01.2024.
 12. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o zwrot alb wypożyczonych przez parafię.
 13. Nowy numer telefonu do Księdza Proboszcza to + 48 690 235 952.
 14. Trwa karnawał Bóg błogosławi każdej zabawie .Rozpoczynają się ferie zimowe dzieci i młodzieży. Niech ten upragniony odpoczynek będzie miał wymiar chrześcijański . Spełniajmy swoje obowiązki religijne.
 15. Młodzież z klas VIII i VII uczęszcza na Mszę Św. o godz.10.00 – książeczki kandydata do bierzmowania. Dzieci z klas III uczęszczają na Mszę Św. o godz.12.00 – karteczki uczestnictwa wklejane do książeczki kandydata.
 16. Komunia Święta w naszej Parafii 12 maja 2024 roku w dwóch turach godzina 10.00  Grupa I i godz.11.30 Grupa II  . Bierzmowanie 5 czerwca 2024 r. godz.18.00.
 17. Trwają odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Pukamy do każdych drzwi i przynosimy Boże błogosławieństwo. Dziękujemy za miłą atmosferę , życzliwość i ofiar składane na cele naszego  kościoła oraz na duszpasterstwo parafialne. Bóg zapłać.