IV Niedziela Adwentu - Ogłoszenia

 1. Bóg zstępuje z wysokości nieba i ukazuje się naszym oczom jako Dziecko spoczywające w betlejemskim żłobie. Niech spotkanie z Nim podczas Eucharystii
  umocni w naszych sercach pokój i radość.
 2. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie  o godz.17.30 . Zapraszamy .
 3. W naszej parafii Msze Św. podczas tego tygodnia o godz.8.30,10.00,12.00 i  18.00 / poniedziałek, wtorek ŚWIĘTA ,  o godz.18.00 środa, czwartek ,piątek i sobota .
 4. Bóg zapłać wszystkim rodzinom które w ostatnim tygodniu wpłacili swoją składkę na nasz kościół .  Składka roczna  300 zł.   Miesięczna 25 zł. Wystarczy złotówkę odłożyć każdego dnia a uzbieramy na składkę roczną. Obowiązuje wszystkich.
 5. W miesiącu grudniu modlimy się w Kołach Żywego Różańca o  przeżycie w duch chrześcijańskim Świąt Bożego Narodzenia.
 6. Korzystajmy z I piątków miesiąca.  Otwarte Serce Zbawiciela uczy nas otwierania naszych serc na sprawy i potrzeby oraz trudy bliźnich.
 7. Przykazanie Boże mówi: Pamiętaj abyś  dzień  święty  święcił . Opuszczenie niedzielnej Eucharystii to grzech ciężki bo nie zachowujemy III przykazania Bożego i trzeba się z tego spowiadać.
 8. Nowy numer  Gościa Niedzielnego / sprzedawany w kościele ma wkładkę warmińską / Małego Gościa Niedzielnego. Numer Specjalny Historia Kościoła w cenie 12 złotych. Zachęcamy do nabywania prasy.
 9. Wybudowaliśmy ze środków parafialnych toalety.  Zachowajmy czystość.
 10. Pierwsze soboty miesiąc Msza Św. oraz Różaniec wynagradzający za zniewagi nasze i całego świata wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi. Godz.17.30.
 11. Każdego 22 dnia miesiąca nabożeństwo do Świętej Rity o godz.17.30 koronka Msza Św. o godz.18.00 . Zapraszamy . W kaplicy Jezusa Miłosiernego – skarbonka do której wrzucamy wypisane na kartkach intencje z ofiarą . Tego dnia przynosimy do kościoła jedną różę czerwoną która będzie poświęcona.
 12. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o zwrot alb wypożyczonych przez parafię
 13. Nowy numer telefonu do Księdza Proboszcza to - + 48 690 235 952
 14. Rozprowadzamy przy parafii opłatek / dobrowolna ofiara.
 15. Dziękuję tym wszystkim osobom które pomogły w dekoracji świątecznej Kościoła. Niech Dobry Bóg obdarza zdrowiem i potrzebnymi łaskami . Dziękuję także Nadleśnictwu Szczytno za ofiarowanie do Kościoła świerków.
 16. Młodzież z klas VIII i VII uczęszcza na Mszę Św. o godz.10.00 – książeczki kandydata do bierzmowania. Dzieci z klas III uczęszczają na Mszę Św. o godz.12.00 – karteczki uczestnictwa wklejane do książeczki kandydata.
 17. Komunia Święta w naszej Parafii 12 maja 2024 roku w dwóch turach godzina 10.00  Grupa I i godz.11.30 Grupa II  . Bierzmowanie 5 czerwca 2024 r. godz.18.00.
 18. Życzymy wszystkim parafianom aby naszą codzienność opromieniało światło płynące z Betlejem , gdzie rodzi się Chrystus, aby być Bogiem z nami. Niech Jego bliskość przyniesie nam pokój i pomoże przetrwać wszelkie trudności życia.
 19. Dnia 24.12.2023 IV Niedziela Adwentu Msze Św. godz.8.30, 10.00 i 12.00 – formularz niedzielny nie obowiązuje post / Pasterki w naszej Parafii o godz.22.00 i 24.00  ZAPRASZAMY .Dnia 28.12.2023 r. Koncert Kolęd  godz.19.00 Kaplica Sióstr Klarysek Kapucynek – Szczytno – Wstęp wolny