XXVIII Niedziela Zwykła - Ogłoszenia

 1. Bóg przygotował nam ucztę która jest zapowiedzią zbawienia. Wszyscy zostaliśmy zaproszeni na tę ucztę. Przychodźmy więc w niedzielę by stanąć przed ołtarzem Pana i przygotowywać się na wieczne spotkanie z Nim w niebie.
 2. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie  o godz. 17.30 . Zapraszamy.
 3. W parafii Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Porządek na najbliższe dni na tablicy ogłoszeń. W niektóre dni tylko jedna Msza Św. z racji wyjazdu Ks. Proboszcza do Fatimy – Portugalia.
 4. Bóg zapłać wszystkim rodzinom które w ostatnim tygodniu wpłacili swoją składkę na nasz kościół. Składka roczna  300 zł. Miesięczna 25 zł. Wystarczy złotówkę odłożyć każdego dnia a uzbieramy na składkę roczną. Obowiązuje wszystkich.
 5. W październiku modlimy się w Kołach Żywego Różańca umiłowanie modlitwy  różańcowej oraz za wszystkich którzy odmawiają różaniec/ Koła Żywego Różańca /
 6. Korzystajmy z I piątków miesiąca. Otwarte Serce Zbawiciela uczy nas otwierania naszych serc na sprawy i potrzeby oraz trudy bliźnich.
 7. Przykazanie Boże mówi: Pamiętaj abyś dzień święty święcił. Opuszczenie niedzielnej Eucharystii to grzech ciężki bo nie zachowujemy III przykazania Bożego i trzeba się z tego spowiadać.
 8. Nowy numer Gościa Niedzielnego / ma wkładkę warmińską gdy sprzedajemy go w kościele / Małego Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do nabywania prasy.
 9. Wybudowaliśmy ze środków parafialnych toalety. Zachowajmy czystość.
 10. Pierwsze soboty miesiąc Msza Św. do Niepokalanej, Różaniec wynagradzający za zniewagi nasze i całego świata wyrządzone Niepokalanemu Sercu Maryi.
 11. Każdego 22 dnia miesiąca nabożeństwo do Świętej Rity o godz.17.30 koronka Msza Św. o godz.18.00 . Zapraszamy . W kaplicy Jezusa Miłosiernego – skarbonka do której wrzucamy wypisane na kartkach intencje z ofiarą. Tego dnia przynosimy do kościoła jedną różę czerwoną która będzie poświęcona.
 12. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o zwrot alb wypożyczonych przez parafię. Proszę alby przynosić do zakrystii.
 13. Nowy numer telefonu do Księdza Proboszcza to + 48 690 235 952. Tylko sprawy kancelaryjne bądź informacje.
 14. Trwa w Parafii Wniebowzięcia NMP – Szczytno Kurs Przedmałżeński. Spotkania w poniedziałki i czwartki o godz.19.00. Zapraszamy.
 15. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii o godzinie 17.30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy.
 16. Młodzież z klas VIII i VII uczęszcza na Mszę Św. o godz.10.00 – książeczki kandydata do bierzmowania. Dzieci z klas III uczęszczają na Mszę Św. o godz.12.00 – karteczki uczestnictwa wklejane do książeczki kandydata.
 17. Dnia 15.10.2023 rok – Dzień Papieski – do puszek będziemy zbierali ofiary na kształcenie dzieci i młodzieży – Plakat.
 18. Od 16.10 .2023 r. w naszej Parafii Wystawa o Św. Teresie od Dzieciątka Jezus