INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
25-04.2024 - 24-06.2024
Czwartek 25 kwietnia 2024
święto św. Marka, Ewangelisty
17:00 | + Agnieszka Zawadzka / 5 rocznica/ |
18:00 | + Aleksandra Kozon / 25 gregorianka / |
Piątek 26 kwietnia 2024
św. Kleta, papieża, św. Piotra Betancur, zakonnika, bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów, Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady
17:00 | ++ Zofia, Stanisław Mydło |
18:00 | + Aleksandra Kozon / 26 gregorianka / |
Sobota 27 kwietnia 2024
św. Zyty, dziewicy, bł. Aszarda, biskupa
17:00 | + Zbigniew Kowalski / 2 rocznica/ |
18:00 | + Aleksandra Kozon / 27 gregorianka / |
Niedziela 28 kwietnia 2024
św. Joanny Beretta Molla, św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana, św. Piotra Chanel, męczennika, misjonarza Polinezji, bł. Luchezjusza z Poggibonsi
8:30 | W intencji Haliny Żemojcień / 76 urodziny/ |
10:00 | Za parafian |
12:00 | + Stanisław Dąbkowski / 15 rocznica/ |
17:30 | wolne |
18:00 | + Aleksandra Kozon / 28 gregorianka / |
Poniedziałek 29 kwietnia 2024
święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła
17:00 | + Józef, zmarłych z rodziny Kaczmarczyk |
18:00 | + Aleksandra Kozon / 29 gregorianka / |
Wtorek 30 kwietnia 2024
św. Aldobranda, biskupa, św. Gualfarda, św. Józefa Benedykta Cottolengo, kapłana, św. Piusa V, papieża, bł. Marii od Wcielenia Guyard-Martin, zakonnicy
17:00 | + Aleksandra Kozon /30 gregorianka / |
18:00 | Intencje Nieustającego Różańca |
Środa 1 maja 2024
św. Augusta Schoefflera, męczennika, św. Józefa, Rzemieślnika
17:00 | W intencji Aleksandra / 8 urodziny / |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 1 gregorianka / |
Czwartek 2 maja 2024
Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Zygmunta, króla i męczennika
17:00 | ++ Zofia, Stanisław |
18:00 | ++Apolonia, Bolesław Gutr / 2 gregorianka / |
Piątek 3 maja 2024
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
8:30 | ++ Z rodzin Kamińskich, Ptasznik,Rykowskich, Młynarskich Godz.10.00 - Za Parafian |
12:00 | W intencji Andrzeja / 61 urodziny/ Godz.18.00 - ++ Apolonia, Bolesław Gut / 3 gregorianka/ |
Sobota 4 maja 2024
Wspomnienie św. Floriana, żołnierza i męczennika, św. Józefa Marii Rubio, kapłana
17:00 | W intencji Róży M. B Bolesnej - dziękczynno błagalna |
18:00 | ++ Apolonia , Bolesław Gut / 4 gregorianka / |
Niedziela 5 maja 2024
św. Anioła, kapłana i męczennika, św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana, bł. Marii Katarzyny Troiani, dziewicy
8:30 | + Anna Michalska, +Jadwiga Szczepańska, + Stanisław Piotrowski |
10:00 | W intencji Karoliny i Kordiana |
12:00 | W intencji Teresy i Waldemara / 37 rocz. ślubu/ i ich rodzin |
17:30 | Nabożeństwo majowe |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 5 gregorianka / |
Poniedziałek 6 maja 2024
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego
17:00 | W intencji Zofii Kaczmarczyk i całej rodziny |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 6 gregorianka / |
Wtorek 7 maja 2024
bł. Gizeli, Najświętszej Maryi Panny, Matki Łaski Bożej
17:00 | ++ Genowefa,Bronisław,Mieczysław,Stanisław Kowalscy Godz.17.00 - ++ Leokadia,Stanisław Lipińscy |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 7 gregorianka / |
Środa 8 maja 2024
Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski
17:00 | ++ Stanisław, Anna, Władysław, |
18:00 | ++ Apolonia , Bolesław Gut / 8 gregorianka / |
Czwartek 9 maja 2024
św. Katarzyny Mammolini, dziewicy, św. Pachomiusza Starszego, pustelnika
17:00 | + Teresa Rutkowska / 1 rocznica/ |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 9 gregorianka / |
Piątek 10 maja 2024
św. Antonina z Florencji, biskupa, św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła, bł. Beatrycze d'Este, mniszki
17:00 | ++ Zofia, Stanisław Wilga |
18:00 | ++ Apolonia , Bolesław Gut / 10 gregorianka / |
Sobota 11 maja 2024
św. Ignacego z Laconi, zakonnika, św. Mamerta, biskupa, św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich
17:00 | + Czesław Dąbkowski , zmarli z rodziny |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 11 gregorianka / |
Niedziela 12 maja 2024
św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana, św. męczenników Nereusza i Achillesa, św. Pankracego, męczennika, bł. Juty z Bielczyn
8:30 | ++ Władysław,Władysława/k/,Stanisław,Kazimierz Szydlik,Zofia, Józef Orłowscy |
10:00 | Pierwsza Komunia Święta - Grupa I |
11:30 | Pierwsza Komunia Święta - Grupa II |
17:30 | Nabożeństwo majowe |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 12 gregorianka / |
Poniedziałek 13 maja 2024
św. Serwacego, biskupa, Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
17:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 13 gregorianka/ Godz.17.00 - Maria Kojro / 1 rocznica/ |
18:00 | Biały Tydzień |
Wtorek 14 maja 2024
święto św. Macieja Apostoła
17:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 14 gregorianka / |
18:00 | Biały Tydzień Godz.18.00 - O szczęśliwe rozwiązanie dla Agaty i zdrowie dla dziecka |
Środa 15 maja 2024
św. Izydora Oracza, św. Małgorzaty z Kortony, św. Zofii, wdowy i męczennicy
17:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 15 gregorianka / |
18:00 | Biały Tydzień |
Czwartek 16 maja 2024
Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski, św. Szymona Stocka, zakonnika
17:00 | ++ Apolonia , Bolesław Gut / 16 gregorianka/ |
18:00 | Biały Tydzień |
Piątek 17 maja 2024
św. Paschalisa Baylon, zakonnika
17:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 17 gregorianka / |
18:00 | Biały Tydzień |
Sobota 18 maja 2024
św. Eryka IX Jedvardssona, króla, św. Feliksa z Cantalice, zakonnika, św. Jana I, papieża i męczennika, bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana
17:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 18 gregorianka / |
18:00 | Biały Tydzień |
Niedziela 19 maja 2024
św. Iwo Helory, kapłana, św. Kryspina z Viterbo, zakonnika, św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika, św. Urbana I, papieża, Wspomnienie bł. Matki Elżbiety Czackiej
8:30 | + Józef Konwerski / 6 rocznica/ |
10:00 | Za parafian |
12:00 | W intencji rodzin Rusinowskich,Pyskło, Głowackich, Wojciechowskich o potrzebne łaski |
17:30 | Nabożeństwo majowe |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 19 gregorianka/ |
Poniedziałek 20 maja 2024
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana
17:00 | + Kazimierz Szydlik |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 20 gregorianka/ |
Wtorek 21 maja 2024
św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa, św. Iwo z Chartres, biskupa, św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika, św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników, bł. Jacka Cormier, zakonnika
17:00 | + Jerzy Górniak |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 21 gregorianka/ |
Środa 22 maja 2024
św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy, św. Rity z Cascia, zakonnicy
17:00 | ++ Apolonia , Bolesław Gut / 22 gregorianka/ |
18:00 | Intencje do Świętej Rity |
Czwartek 23 maja 2024
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa
17:00 | Za zmarłych rodziców i rodzeństwo |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 23 gregorianka/ |
Piątek 24 maja 2024
św. Donacjana i Rogacjana, męczenników, Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
17:00 | ++Stanisław, Stanisława/k/,Marek Kaniak, +Danuta Zielińska,Urszula, Adam Zych Godz.17.00 - ++ Marianna, Władysław Kordek - od dzieci |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 24 gregorianka/ |
Sobota 25 maja 2024
św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła, św. Grzegorza VII, papieża, św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy
17:00 | ++ Marianna Kośnik |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 25 gregorianka/ |
Niedziela 26 maja 2024
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana
8:30 | + Marianna Smolińska |
10:00 | W intencji Księdza Krystiana Stęcel / 10 rocznica święceń/ |
12:00 | W intencji Marianny Szyszka / z okazji Dnia Matki/ |
17:30 | Nabożeństwo majowe |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut / 26 gregorianka/ |
Poniedziałek 27 maja 2024
św. Augustyna z Canterbury, biskupa
17:00 | ++ Teofila,Antonina, Stanisław, Władysław, |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesaw Gut /27 gregorianka/ |
Wtorek 28 maja 2024
św. Germana z Paryża, biskupa, św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy, Wspomnienie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
17:00 | + Leokadia Samsel |
18:00 | ++ Apolonia , Bolesław Gut /28 gregorianka/ |
Środa 29 maja 2024
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy
17:00 | ++ Bogumiła/k/, Marianna,Kazimierz Dobrzyńscy, Eleonora, Piotr Orzoł |
18:00 | ++ Apolonia, Bolesław Gut/ 29 gregorianka/ |
Czwartek 30 maja 2024
św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika, św. Joanny d'Arc, dziewicy, św. Zdzisławy Czeskiej
8:30 | W intencji Marleny / 38 urodziny/ Godz.10.00 ++ Wacław,Wincentyna,Franciszek Mikulscy, Witold ,Ewa Tomaszewscy |
16:00 | Ślub Jędrzejczyk- Kisiel Godz.18.00 - ++ Apolonia, Bolesław Gut / 30 gregorianka/ |
Piątek 31 maja 2024
124 koreańskich męczenników, św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy, święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
17:00 | W intencji Izabelii i Magdaleny - dziękczynno błagalna |
18:00 | Intencje Nieustającego Różańca |
Sobota 1 czerwca 2024
Wspomnienie św. Justyna, męczennika
17:00 | W intencji wnuków i prawnuków - o światło Ducha Św. i Miłosierdzie Boże |
18:00 | + Leokadia Samsel / 1 gregorianka/ |
Niedziela 2 czerwca 2024
św. Feliksa z Nikozji, zakonnika, św. męczenników Marcelina i Piotra, bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy, Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej
8:30 | ++ Władysława/k/ , Jadwiga, |
10:00 | Za parafian |
12:00 | W intencji Weroniki / 10 lat/,Jana /7 lat/,Heleny /4 lata/ |
17:45 | Nabożeństwo czerwcowe |
18:00 | + Leokadia Samsel / 2 gregorianka/ |
Poniedziałek 3 czerwca 2024
św. Jana Grande, zakonnika, św. Klotyldy, Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
17:00 | W intencji Kamila / 30 rocznica urodzin/ |
18:00 | + Leokadia Samsel / 3 gregorianka/ |
Wtorek 4 czerwca 2024
św. Franciszka Caracciolo, kapłana, św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika
17:00 | + Urszula/5 rocz./ Mirosław / 4 rocz./ Piórkowscy ++ z rodziny Deptułów, Piórkowskich, Białczak |
18:00 | + Leokadia Samsel / 4 gregorianka/ |
Środa 5 czerwca 2024
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
17:00 | + Leokadia Samsel / 5 gregorianka/ |
18:00 | Bierzmowanie Ks. Biskup Janusz Ostrowski |
Czwartek 6 czerwca 2024
św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana, św. Norberta, biskupa, bł. Marii Karłowska, zakonnicy
17:00 | ++ Stanisław, Jan Grzyb + Kazimierz Załęski zmarłych z rodziny Grzyb i Orzoł |
18:00 | + Leokadia Samsel / 6 gregorianka / |
Piątek 7 czerwca 2024
św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa, św. Roberta z Newminster, opata, bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy
17:00 | ++ Jan , Ryszard |
18:00 | + Leokadia Samsel / 7 gregorianka/ |
Sobota 8 czerwca 2024
Wspomnienie św. Jadwigi Królowej, św. Medarda, biskupa, św. Wilhelma z Yorku, biskupa, bł. dziewic Diany i Cecylii
17:00 | W intencji Stanisława / 70 urodziny / całej rodziny |
18:00 | + Leokadia SAamsel / 8 gregorianka/ |
Niedziela 9 czerwca 2024
św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła, św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata, bł. Anny Marii Taigi, tercjarki, bł. Józefa de Anchieta, kapłana, bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika
8:30 | + Leokadia Gleba / 1 rocznica/ |
10:00 | Za parafian |
12:00 | W intencji Stanisławy/k/ i Ryszarda Toczek/ 43 rocznica ślubu/ |
17:30 | wolne |
18:00 | + Leokadia Samsel / 9 gregorianka / |
Poniedziałek 10 czerwca 2024
Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa, bł. Jana Dominici, biskupa
17:00 | ++ Franciszek, Leokadia,Józef, Lora Draba, + Marianna Wróbel, + Stefania Deptuła |
18:00 | + Leokadia Samsel / 10 gregorianka/ |
Wtorek 11 czerwca 2024
Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, św. Paryzjusza, pustelnika, św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy
17:00 | ++ Marianna, Franciszek, Józef Chorąży |
18:00 | + Leokadia Samsel / 11 gregorianka/ |
Środa 12 czerwca 2024
św. Benedykta Menni, kapłana, św. Kaspra Bertoni, kapłana, św. Leona III, papieża, św. Onufrego Wielkiego, pustelnika, bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej, bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy
17:00 | ++ Adam,Hipolit Markowscy, +Rozalia, Stefan, Józef Siok |
18:00 | + Leokadia Samsel 12 gregorianka/ |
Czwartek 13 czerwca 2024
Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła
17:00 | + Janusz Czerpowski |
18:00 | + Leokadia Samsel / 13 gregorianka/ |
Piątek 14 czerwca 2024
św. Metodego Wyznawcy, patriarchy, bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha, Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
17:00 | + Walenty Jakubiak |
18:00 | + Leokadia Samsel /14 gregorianka/ |
Sobota 15 czerwca 2024
św. Bernarda z Menthon, zakonnika, św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy, św. Wita, męczennika, Wspomnienie bł. Jolenty, księżnej, zakonnicy
17:00 | Ślub Samsel Aleksandra- Daniel Przybyłek |
18:00 | + Leokadia Samsel / 15 gregorianka/ |
Niedziela 16 czerwca 2024
św. Benona, biskupa, św. Lutgardy, dziewicy, bł. Floridy Cevoli, dziewicy
8:30 | + Marek Rykowski / 5 rocznica/ |
10:00 | W intencji Ks. Proboszcza i Ks. Wikariusza - święcenia kapłańskie - rocznice |
12:00 | W intencji rodziny Filipiak |
17:30 | wolne |
18:00 | + Leokadia Samsel / 16 gregorianka/ |
Poniedziałek 17 czerwca 2024
św. Aliny z Forest, męczennicy, Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, św. Grzegorza Barbarigo, biskupa
17:00 | ++ Teresa, Benedykt Godlewscy |
18:00 | + Leokadia Samsel / 17 gregorianka/ |
Wtorek 18 czerwca 2024
św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy
17:00 | ++ Wiesław, Antonina, Jan Zalewscy, ++ Edward,Wanda, Jan Gapscy |
18:00 | + Leokadia Samsel / 18 gregorianka/ |
Środa 19 czerwca 2024
św. męczenników Gerwazego i Protazego, św. Romualda z Camaldoli, opata, bł. Tomasza Woodhouse, męczennika
17:00 | + Kaimierz Szydlik |
18:00 | + Leokadia Samsel / 19 gregorianka/ |
Czwartek 20 czerwca 2024
św. Wincenty Gerozy, dziewicy, bł. Benigny, dziewicy i męczennicy, bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika
17:00 | W intencji Stanisławy/k/ i wnuczków Ani, Jaskuba i Maji |
18:00 | + Leokadia Samsel /20 gregorianka/ |
Piątek 21 czerwca 2024
Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, Najświętszej Maryi Panny Opolskiej, Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości
17:00 | + Leokadia Samsel / 21 gregorianka/ |
18:00 | + Stefania Dąbkowska / 21 rocznica/ |
Sobota 22 czerwca 2024
św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More - męczenników, św. Paulina z Noli, biskupa
17:00 | + Leokadia Samsel / 22 gregorianka/ |
18:00 | Intencje do Świętej Rity |
Niedziela 23 czerwca 2024
św. Józefa Cafasso, kapłana
8:30 | W intencji Bogumiły i Jerzego z prośbą o zdrowie. |
10:00 | Za parafian |
12:00 | ++ Irena Wiska, + Jan Kordowski |
17:30 | wolne |
18:00 | + Leokadia Samsel / 23 gregorianka / |
Poniedziałek 24 czerwca 2024
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
17:00 | + Wiesław Deptuła |
18:00 | + Leokadia Samsel / 24 gregorianka/ |